Apasă pentru mai multe produse.
Nu au fost găsite produse.

Parfum Goa

bergamota 1.png
Bergamota
lavanda 1.png
Lavanda
ambra 1.png
Ambra

Goa, un parfum aromatic si condimentat, pentru zile de vara.

Citește mai multMai puțin
Perceptia clientilor
Persistenta
9 ore
1
90% Proaspat
65% Condimentat
55% Aromatic
1
95,00 lei (inclusiv TVA)
Recipient
  • 2 ml
  • 50 ml
  • 100 ml
Disponibil

Program loialitate
Prin achizitionarea acestui produs poti colecta pana la 9 puncte de loialitate . Punctele tale de loialitate se pot vedea in contul de client.


Cod produs:
156 E50
Love464
Compara0
Adauga la dorinte(51)
PRODUSE CU NOTE OLFACTIVE COMUNE
Descriere

Parfumul Infinite Love GOA  este o combinație plăcută de bergamota, ambroxan, vetiver, lavandă și piper, cu un efect de răcire când este purtat în căldură și umiditate ridicată.

Se deschide proaspăt și puternic, mirosul în sine fiind deosebit, cu o aroma unica , luminoasa si aromata.

Avand un amestec excelent de piperat masculin si putin dulce datorită lavandei, il face potrivit ca semnatura pentru cineva intre 20-40 de ani. Un clasic instant, ce va fi lăudat de mulți.

Persitenta si siaj multumitoare.

Citește mai multMai puțin
Detalii produs
156 E50

Fișa date

Note de varf
bergamot
piper
Note de mijloc
lavanda
muscata
paciuli
piper
vetiver
Note baza
ambra
cedru
labdanum
Anotimp
Vara
Timpul zilei
Zi
Pentru
el
Persistenta
9 ore
Siaj
1 m
Clientii care au cumparat acest produs au mai ales si:

Recenzii (25)

Rated 4.85 on the scale 1 - 5 based on 25 customer reviews
Achiziție verificată

Meh

Mirosul e destul de apropiat de Sauvage dupa ce se usca putin , la inceput miroase a sapun generic dar apoi se duce usor spre Sauvage <br /> Problema este la persistenta , ma dau cu el si in 2 ore maxim nu l mai simt <br />

Calitate
Promptitudine
Customer service
Livrare
Ți-a fost util acest comentariu? Da Nu
Achiziție verificată

Un Parfum excelent

Parfumul a ajuns in nici 24h de la comandare, pe mine persista foarte mult, in jur de 12 ore, in primele 3 ore siaj extrem de mare, dupa ramane aproape de piele mirosul dar la fel de puternic. Miroase 90% a dior sauvage EDT, recomand. Am sa mai cumpar de pe acest site.

Calitate
Promptitudine
Customer service
Livrare
Ți-a fost util acest comentariu? Da Nu

Peste medie

Seamana cam 90% la miros,in sensul ca se duce putin inspre lime decat bergamota dar in rest miroase la fel. In aer, majoritatea oamenilor oricum nu isi dau seama ca nu e Sauvage.<br /> Persista intre 5-7 ore cu o proiectie foarte buna in primele 2 ore.

Calitate
Promptitudine
Customer service
Livrare
Ți-a fost util acest comentariu? Da Nu

Interesant

Un parfum ce promite mult, in primele 5 secunde din deschidere miroase fix a spirt apoi se potoleste instant, evolueaza in ceva tare, intepator, asemanator Stronger with You dar nu dulce si incepe sa isi dezvolte usor-usor mirosul catre Sauvage, eu am si originalul EDP batch 2018, deci unul din Sauvage-urile bune si dupa aproximativ 30 de minute miroase de la distanta fix ca Sauvage, cand iti apropii nasul de piele se vede ca nu are asa multa profunzime, nu are asa multe detalii, trebuie sa fii foarte atent sa nu te dai cu mult pentru ca devine foarte intepator si incepe sa te doara capul cum mi s-a intamplat mie, siajul nu este foarte bun, parfumul sta aproape de piele dar macar pentru destul de mult timp. La 85 de lei nu am ce comenta, am impresia ca la persistenta sunt cam la fel, poate Sauvage-ul tine putin mai mult.

Calitate
Promptitudine
Customer service
Livrare
Ți-a fost util acest comentariu? Da Nu

copie reușită

Cumpărat de la o insulă fără să fi avut originalul înainte, comparat ulterior cu acesta.<br /> Face ce trebuie să facă o clonă - oferă 100% din ADNul originalului și 85% din total execuție.<br /> Longevitate surprinzătoare - pe piele 5-6 ore și pe haine 24 ore, proiecția este la fel bunicică.<br />

Calitate
Promptitudine
Customer service
Livrare
Ți-a fost util acest comentariu? Da Nu

Meniu

Setari

Creează un cont gratuit pentru a salva articolele preferate.

Autentificare

Creeaza un cont gratuit pentru a utiliza listele de dorinte.

Autentificare